Zasoby edukacyjne online – Wsparcie dla nauczycieli języka angielskiego

International Association of Teachers of English as a Foreign Language in Poland

IATEFL POLAND (https://iatefl.org.pl)

Zasoby edukacyjne online – język angielski (wybór)

oprac. Małgorzata Bukowska-Ulatowska

Portale z różnorodnymi materiałami do nauki języka angielskiego:

LearnEnglish Kids (British Council), https://learnenglishkids.britishcouncil.org

Twinkl      www.twinkl.co.uk

Wordwall   https://wordwall.net/play/705/094/156

Primary Treasure Chest, https://www.happylearnersresources.com

Duolingo    https://pl.duolingo.com/course/en/pl/Nauka-angielskiego

Zosia I Kevin   http://zosiaikevin.pl/

Zdobywcy wiedzy  https://zdobywcywiedzy.pl/platforma/kursy/469/nauka-angielskiego-online

Super Simple Songs, https://supersimple.com/super-simple-songs

Yummy http://www.yummy.pl

SparkleBox, https://www.sparklebox.co.uk

Superbelfrzy RP, Gry języka angielski klasy I-III, http://www.superbelfrzy.edu.pl/category/gry-edukacyjne/angielskie-i-iii

LearnEnglish Teens (British Council), https://learnenglishteens.britishcouncil.org

LearnEnglish (British Council), https://learnenglish.britishcouncil.org

American English (U.S. Department of State), https://americanenglish.state.gov/resources-0

News in Levels, https://www.newsinlevels.com

Breaking News English, https://breakingnewsenglish.com

Teach-This, https://www.teach-this.com

TEDEd, https://ed.ted.com

Busy Teacher, https://busyteacher.org

MES English, https://www.mes-english.com

Anglomaniacy, https://anglomaniacy.pl

Baamboozle, https://www.baamboozle.com

LearningApps, https://learningapps.org/index.php?overview&s=&category=0&tool=

Quizlet, https://quizlet.com/pl

Quizizz, https://quizizz.com

Kahoot, https://kahoot.com

Match The Memory, https://matchthememory.com/tags

Wordwall, https://wordwall.net/pl/community

Lyrics Training, https://lyricstraining.com

Po Cudzemu, https://www.youtube.com/channel/UCIj6yjWVKPKO5zNLBjQ8Beg

ETJ English, https://www.youtube.com/channel/UCBHtnQGUChkwG1eyWL5EA9g

The Learning Service, Interactive Phonemic Chart, https://theservice.coop/learning/pronunciation

Blogi nauczycielskie z bezpłatnymi materiałami do nauki języków obcych:

Londonpoly, http://www.londonopoly.pl

Head Full of Ideas, https://www.fullofideas.pl/blog

Enjoy English, https://en-joyenglish.weebly.com/blog

Film English, http://film-english.com

Kreatywne nauczanie języków obcych, https://neuroteaching.blogspot.com

Pomysły przy tablicy, https://pomyslyprzytablicy.pl

Frau Buda, https://fraubuda.wordpress.com

Informacja o egzaminie ósmoklasisty z języka obcego nowożytnego (film CKE):

Arkusze egzaminu ósmoklasisty do ćwiczeń dla uczniów klas VIII SP (materiały CKE):

https://cke.gov.pl/egzamin-osmoklasisty/arkusze/2019-2

https://cke.gov.pl/egzamin-osmoklasisty/arkusze/arkusze-pokazowe-grudzien-2018

https://cke.gov.pl/egzamin-osmoklasisty/arkusze/arkusze-pokazowe-grudzien-2018

Informatory o egzaminie ósmoklasisty z języka angielskiego z przykładowymi zadaniami (CKE):

https://cke.gov.pl/egzamin-osmoklasisty/informatory

Arkusze egzaminu maturalnego z języka angielskiego (CKE):

https://cke.gov.pl/egzamin-maturalny/egzamin-w-nowej-formule/arkusze

Leave a Reply

%d bloggers like this: