aktualnościeventseventsTeacher TrainingWestWrocław

Szkolenie 13 stycznia Wrocław, IATEFL Poland West Region oraz CPD SIG

IATEFL Poland West Region oraz CPD SIG
zapraszają nauczycieli języków obcych na szkolenie
w sobotę 13 stycznia 2024r. w godz. 10.00-12.30
w budynku SJO PWr Wybrzeże Stanisława Wyspiańskiego 8, 50-370 Wrocław, sala 112

PROGRAM

10.00-11.00 Ewelina Kusiak – Projekty europejskie – uczymy się przez praktykę lub Czy jest jedna recepta na udany projekt europejski?

Zapraszam Wszystkich w podróż po projektach europejskich. W czasie spotkania odpowiemy sobie na pytania: jak szukać partnerów do projektu, czy jest jedna recepta na napisanie udanego projektu, jak wygląda platforma, jak połączyć kilka przedmiotów na lekcji języka angielskiego, jakie korzyści przynoszą projekty europejskie uczniom i nauczycielom, co daje nam międzynarodowa współpraca. I co najważniejsze nie nudzić na lekcji! Do zobaczenia!

11.00-11.30 przerwa kawowa

11.30-12.30 Ewelina Śmiałek – Otwieramy okna na świat – Kilka słów o podróżach online.

W mojej prezentacji opowiem o wirtualnych podróżach, które odbyłam z moimi uczniami w ramach programu Skype in the Classroom. Podpowiem jak zacząć podróżować w ten sposób i jakie korzyści oraz trudy się z tym wiążą. Jeżeli chcieliby Państwo wziąć udział w takich wirtualnych podróżach, a nie wiecie od czego zacząć, to zapraszam na spotkanie, które skierowane jest do nauczycieli wszystkich języków obcych i dlatego odbędzie się w języku polskim.

BIO

Hello! Nazywam się Ewelina Kusiak i jestem nauczycielką języka angielskiego i niemieckiego w szkole podstawowej. W czym się specjalizuję? Moim konikiem jest TIK i edukacja międzykulturowa. Współpracuję z europejskimi szkołami i realizuję projekty eTwinning oraz wymiany europejskie. Projekty eTwinning zostały nagrodzone Krajowymi i Europejskimi Odznakami Jakości przez Fundację Rozwoju Systemu Edukacji (m.in. Be HEALTHY, Holly Jolly Holiday, H20 – the liquid of Life, Let’s learn new languages). Jestem egzaminatorką w Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej we Wrocławiu (egzamin ósmoklasisty z języka angielskiego). A co w wolnym czasie? Kino, basen (choć mogłabym chodzić regularnej) i śledzę trendy makijażowe. A moim miejscem na ziemi to … morze.

Ewelina Śmiałek – nauczyciel języka angielskiego w LO XIV we Wrocławiu, egzaminator maturalny, Microsoft Innovative Educator Expert  oraz szkolny koordynator programu Skype in the Classroom. Organizator wymian młodzieży oraz wyjazdów do Londynu, członek IATEFL Poland. Finalista Konkursu English Teacher of the Year Award 2019 organizowanego przez British Alumni Society. Prezenterka m.in. na kongresie PASE i konferencji TESOL Spain.

  • Wszyscy uczestnicy otrzymają Świadectwo Uczestnictwa.
  • Warsztaty będą prowadzone w języku polskim.
  • Szkolenie jest bezpłatne dla członków IATEFL Poland.
  • Dla pozostałych uczestników koszt udziału w szkoleniu wynosi 50 zł.

Prosimy o rejestrację online najpóźniej do dnia 10.01.2024 pod linkiem https://docs.google.com/forms/d/1c3Ym4iqBmUqIe12Gx-g6aBDnd70xkFuuGHykjWY5tlM

Opłaty za szkolenie prosimy dokonywać bezpośrednio na konto IATEFL Poland – z dopiskiem „szkolenie Wrocław 13.01.2024” w tytule przelewu:

Stowarzyszenie Nauczycieli Języka Angielskiego w Polsce IATEFL Poland
ul. Armii Krajowej 51A
59-900 Zgorzelec

Nr konta: 16 1090 1883 0000 0001 0194 5244

Serdecznie zapraszamy !

Joanna Leszkiewicz
Agnieszka Mirowska