Breaking news

News

IATEFL PL News

by Anna Gałucka
Categories: Gdańsk Region.

28th International IATEFL Poland Conference Live Lessons

W dniach 20-22 sierpnia wydział Nauk Społecznych Uniwersytetu Gdańskiego był gospodarzem 28. Międzynarodowej Konferencji zorganizowanej przez Stowarzyszenie Nauczycieli Języka Angielskiego w Polsce IATEFL Poland.


Prócz wykładów i warsztatów stałym elementem tego wydarzenia są Live Lessons, czyli lekcje prowadzone z uczniami na oczach innych nauczycieli. Jest to wyjątkowa okazja dla nauczycieli by podpatrzeć skuteczne metody i ciekawe pomysły na własne zajęcia.

by Anna Gałucka

Teacher's Day Conference

Serdecznie zapraszamy na konferencję Teacher’s Day, która odbędzie się już 12. października w WSCKZiU we Wrześni. Konferencja jest organizowana z okazji Dnia Nauczyciela po to, by każdy, wykonujący ten zawód mógł spotkać się z innymi, cieszyć i wspólnie dzielić przestrzeń do rozwoju i inspiracji.

by Anna Gałucka

KONFERENCJA REWELACJE 2

W imieniu naszych partnerów akademickich DOS ELTea zapraszamy serdecznie do udziału w konferencji poświęconej psychologii w edukacji, podczas której eksperci podzielą się praktycznymi pomysłami jak i refleksją na temat budowania relacji w szkołach.

Conference News

Registration for the conference

Cooperating Partners

 

Polityka cookies

Our website use cookie to help us improve your experience and we do not store any personal information about you. By continuing to browse the site we understand this is acceptable to you.aaa