webinars

Jak sobie radzić z wampirami emocjonalnymi w pracy i w domu? – a webinar by Prof. UŚ. dr hab. Alicja Gałązka

ZAPROSZENIE

IATEFL Poland i Prof. UŚ dr hab. Alicja Gałązka

zapraszają na webinarium

Jak sobie radzić z wampirami emocjonalnymi w pracy i w domu?

Kilka refleksji Autorki:

Nie ma na świecie człowieka, któremu ktoś, kiedyś nie odebrałby wiary i chęci do życia. Dużo zależy od nas samych. Nie można jednak zaprzeczyć, że niektóre relacje pozbawiają nas siły. Osoby o skłonnościach “wampira emocjonalnego”, można porównać do pasożytów bytujących na organizmach. Korzystają ze źródła energii, podłączają się pod nasze wewnętrzne “zasilanie”, odżywiają się naszą witalnością, czerpią z naszych sił.  Dysponujemy wszyscy pewną, ograniczoną ilością energii i sił. Jesteśmy mniej lub bardziej odporni na zranienia, mamy różną skalę wrażliwości. W czasie webinarium przedstawione zostaną różne typy „wampirów energetycznych” i sposoby komunikowania się z nimi.

Prof. UŚ. dr hab. Alicja Gałązka

Psycholog, psychoterapeuta, lingwista, licencjonowana coach, prezes Polskiego oddziału Coachingu ICC, międzynarodowy trener oraz pedagog. Wykładowca i pracownik naukowy w Uniwersytecie Śląskim oraz wielu innych uczelniach prywatnych.

Absolwentka Uniwersytetu Śląskiego oraz School of Education in University of Exeter, UK. Autorka licznych programów studiów podyplomowych. Koordynatorka i uczestniczka wielu międzynarodowych projektów i sympozjów naukowych i badawczych. Odbyła kilkanaście staży i wizyt na uniwersytetach europejskich, głównie w UK oraz USA.

Wykładowca i międzynarodowy  trener z zakresu umiejętności komunikacyjnych, twórczego myślenia i rozwiązywania problemów, rozwoju inteligencji emocjonalnej i społecznej oraz pełnego, optymalnego wykorzystywania potencjalności każdej jednostki.

Ekspert z zakresu dramy – metody wykorzystywanej w edukacji, treningach interpersonalnych, zarządzaniu oraz terapii. Założyciel oraz dyrektor Centrum Edukacyjnego FUTURE, które od 20 lat kształci dzieci, młodzież i dorosłych, realizując liczne projekty naukowe, unijne oraz szkoleniowe. Autorka nowatorskiej metody nauczania języków obcych opartej o założenia psychologii poznawczej, psychoneurologii oraz dramy.

Prowadzi liczne szkolenia oraz coaching dla firm, korporacji, instytucji użyteczności publicznej, lekarzy, nauczycieli  oraz innych grup zawodowych.

Zapraszamy!
Welcome!

Leave a Reply